BAŽANT KINEMATOGRAF: NA MAGIO PLÁŽI ČERVENÁ AJ UČITEĽKA

Pod hlavičkou Bažant Kinematograf sa s kvalitným programom divákom predstaví tento rok opäť aj letné kino Bažant Kinematograf na Magio pláži v Bratislave. Od soboty 15. júla do piatka 18. augusta ponúkne rôznorodý výber kvalitných a úspešných filmových titulov z posledného obdobia a tiež viaceré filmové novinky.

Letné kino na Magio pláži poskytne divákom tiež dve projekcie filmov z koprodukcie spoločnosti PubRes za účasti tvorcov:

Projekcia filmu Jana Hřebejka Učiteľka (2016) sa uskutoční vo štvrtok 6. augusta 2017 od 21:00 hod. aj za prítomnosti hlavnej protagonistky filmu Zuzany MAURÉRY.

Exkluzívna slovenská distribučná predpremiéra celovečerného česko-slovenského dokumentárneho filmu Červená (2017) sa uskutoční v pondelok 14. augusta 2017 od 21:00 hod. aj za prítomnosti hlavnej protagonistky dokumentu, herečky a opernej speváčky Sone ČERVENEJ a režisérky dokumentu Olgy SOMMEROVEJ.


Informácie o filmoch, podrobný rozpis premietaní a program nájdete na webstránke projektu  www.kinematograf.sk .

Informácie o filmoch, podrobný rozpis premietaní a program nájdete na webstránke projektu www.kinematograf.sk.

Letné kino Bažant Kinematograf na Magio pláži v Bratislave premieta od 15. júla do 18. augusta, krátko po zotmení, okolo 21:00 hod. Nepremieta sa v prípade nepriaznivého počasia, predovšetkým za silného vetra. Vstup voľný.


Generálnym partnerom projektu Bažant Kinematograf je Zlatý Bažant.

Partnermi podujatia v roku 2017 sú Telekom a Penfriends,

Mediálnym partnerom je Rádio FM.

Digitalizáciu Kinematografu podporil Audiovizuálny fond.

Photo by: Bažant Kinematograf